2010

Noslēgusies „Moduls Rīga” atbalstītā BK „VEF Rīga” organizētā „VEF skolu superlīga”

Basketbola kluba „VEF Rīga” izveidotās "VEF skolu superlīgas" finālā otrdien Rīgā, "Daugavas" sporta namā Rīgas 49. vidusskolas basketbolisti ar 97:87 uzvarēja Rīgas pilsētas 3. ģimnāziju. Trešo vietu izcīnīja 99. vidusskola. Kopumā turnīrā piedalījās Rīgas astoņas spēcīgākās komandas.

„VEF skolu superlīga’” veidota ar mērķi arvien vairāk jauniešus mudināt pievērsties aktīvam dzīvesveidam, lietderīgi pavadīt brīvo laiku, kā arī popularizēt basketbolu.

"Paldies visiem "VEF skolu superlīgas" dalībniekiem - skolēniem, līdzjutējiem, skolotājiem un skolu direktoriem, kas mūs atbalstīja. Paldies Superlīgas organizatoriem, īpaši Raimondam Elbakjanam un paldies sponsoriem, īpaši basketbola kluba VEF Rīga stratēģiskajam partnerim "Moduls Rīga". Mēs esam gandarīti, jo labās atsauksmes liecina, ka turnīrs ir izdevies un ir nepieciešams, tāpēc nākamgad "VEF skolu superlīgā" noteikti tiksimies atkal, jo Rīgas "VEF" noteikti turpinās rūpēties par basketbola un sportiska dzīvesveida popularizēšanu jauniešu vidū,” saka „VEF Rīgas” direktore Laila Spaliņa.

Labāko komandu un spēlētāju apbalvošanu veica „VEF Rīgas” basketbolisti Alekss Renfro un Gatis Jahovičs, Latvijas izlases basketboliste Dita Krūmberga, jaunatnes basketbola organizators Guntis Šēnhofs, biedrības „Streetbasket” prezidents Raimonds Elbakjans.