2009

Desmit Rīgas pilsētas bērnudārzi iegūst jaunas virtuves telpas

Desmit Rīgas pilsētas bērnu dārzos ir iecerēta un uzsākta esošo virtuves bloku renovācija. Piecos no desmit bērnudārziem darbi jau pabeigti. Pēc Rīgas domes īpašuma departamenta pasūtījuma, uzvarot atklātā konkursā, SIA „Moduls Rīga” ģenerāluzņēmēja lomā veic esošo ēku virtuves renovācijas, kā arī sadarbībā ar SIA „Vitrum” veic virtuves tehnoloģisko iekārtu piegādes un uzstādīšanas darbus.

SIA „Vitrum” piegādā un uzstāda visas nepieciešamās virtuves tehnoloģiskās iekārtas, lai darbs virtuvē būtu mūsdienu prasībām atbilstošs un bērni tiktu nodrošināti ar veselīgu un sanitārajām normām atbilstošu ēdienu.

Renovācijas darbi tika uzsākti vienlaicīgi piecos bērnudārzos 2009.gada 30.janvārī un pabeigti 13.martā. No bērnudārzu puses un saskaņā ar konkursa nosacījumiem, tika uzstādītas vairākas prasības, kas nedaudz apgrūtināja celtnieku darbu. Tā, piemēram, tā kā darbi tika veikti mācību gada laikā, tos vajadzēja veikt pēc iespējas īsākā laika posmā, lai netraucētu normālai bērnudārza iemītnieku un personāla dzīvei. Tā kā virtuves nestrādāja, ēdienu bērnudārzu audzēkņiem piegādāja citi ēdināšanas uzņēmumi. Celtniekiem nācās ievērot „kluso stundu”, jo bērnu miegu nedrīkstēja traucēt. Neskatoties uz visiem šiem īpašajiem nosacījumiem, mūsu kompānija darbus veica saskaņā ar grafiku un objekti tika pabeigti laikā. Jaunas virtuves ir ieguvuši šādas Rīgas pilsētas pirmskolas izglītības iestādes: Rīgas 199. pirmsskolas izglītības iestāde, Rīgā, Rododendru ielā 6, Rīgas 65. pirmsskolas izglītības iestāde, Rīgā, Slokas ielā 126a, Rīgas 61. pirmsskolas izglītības iestāde, Rīgā, Vaidavas ielā 11, Rīgas Zolitūdes pirmsskolas izglītības iestāde, Rīgā, Zolitūdes ielā 42, Rīgas 275. pirmsskolas izglītības iestāde, Rīgā, Valdeķu ielā 58.

Vairākus no šiem bērnudārziem 2009.gada 16.martā apmeklēja Rīgas domes Īpašuma departamenta direktora vietnieks Oļegs Burovs un Rīgas domes Pilsētas Īpašuma un privatizācijas lietu komitejas priekšsēdētājs Andris Ameriks, un kopā ar mūsu kompānijas un SIA „Vitrum” pārstāvjiem apskatīja jaunos virtuves blokus. Rīgas domes pārstāvji, kā arī bērnu dārzu vadība atzinīgi novērtēja veikto darbu tempu un kvalitāti.

Uzreiz ir uzsākts darbs pie nākamo piecu bērnudārzu virtuves bloku renovācijas un darbus iecerēts pabeigt pusotra mēneša laikā.