2009

“Moduls Rīga” atbalsta jauno hokejistu paaudzi

Ar mērķi sagatavot jaunus un daudzsološus spēlētājus, kas nākotnē pievienotos Rīgas "Dinamo" meistarkomandai, "Moduls Rīga" atbalstīs sporta klubu "SK Rīga", kas 2009. gada vasarā noslēdzis sadarbības līgumu ar Rīgas "Dinamo" par jaunu apakšvienību sagatavošanu Rīgas "Dinamo" fārmklubam.

"Moduls Rīga" ir pārliecināti, ka šobrīd jāatbalsta tieši jaunās paaudzes sportisti – „nākotnes zvaigznes”, tādēļ sniegs finansiālo atbalstu tieši vienai no spēcīgākajām "SK Rīga" komandām - "SK Rīga/ PROFS 18" , kurā spēlē jaunie hokejisti no "PROFS Rīga" un "Rīga 18". "SK Rīga/ PROFS 18" spēlē jaunieši, kas dzimuši 1992. un 1993. gadā.

Galvenā trenera Leonīda Tambijeva vadībā " SK Rīga/ PROFS 18" komandas tuvākais mērķis ir sagatavoties čempionātam A grupā, kas notiks 2010.gada pavasarī un sagatavot spēlētājus Latvijas valsts izlasei U18 grupā.

"Hokejs Latvijā ir leģendārs sporta veids, kas līdz ar "Dinamo" spožo atdzimšanu liek mērķtiecīgi domāt par šā sporta veida uzturēšanu un attīstīšanu nākotnē. " SK Rīga/ PROFS 18" spēlē jaunieši ar lielu potenciālu. Nākamajā gadā labākie spēlētāji var pretendēt uz spēlētāja vietu Rīgas "Dinamo" fārmklubā. Šādi mēs vienlaikus gan domājam par jauno hokejistu papildus motivāciju, izaugsmi un spēles prasmes pilnveidošanu, gan audzinām jauno spēlētāju paaudzi, kas nākotnē varēs papildināt leģendārā kluba un arī Latvijas izlases rindas," stāsta "Moduls Rīga" valdes loceklis Māris Martinsons.

2009./2010.gada sezonā komanda spēlē Latvijas čempionāta virslīgā, kā arī piedalīsies spēcīgajā Baltkrievijas atklātajā junioru čempionātā, kur spēlēs 2 komandas no Latvijas - "SK Rīga/ PROFS 18" un "Liepājas Metalurgs", "Kijevas "Sokol", kā arī Lietuvas "Energija" un astoņas komandas no Baltkrievijas.