2012

Daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas Gobas un Gaigalas ielā projektēšana

2012. gada oktobrī pilnsabiedrība "Arčers un Moduls-Rīga" reģistrējusi komercķīlu 10,461 miljona latu apmērā, par ko liecina Komercķīlu reģistra informācija. Komercķīlas devējs ir "Arčers un Moduls-Rīga", bet ņēmējs – "Nordea" banka.

Komercķīla reģistrēta kā bankas nodrošinājums aizdevumam divu daudzdzīvokļu māju celtniecībai Gobas ielā. Pasūtījumu veicis Rīgas pašvaldības attīstītājs "Rīgas pilsētbūvnieks", un noslēgtais līgums paredz, ka finansējums celtniecībai jāpiesaista "Arčers un Moduls-Rīga". 

Pilnsabiedrība "Arčers un Moduls-Rīga", kurā apvienojušās būvkompānijas "Arčers" un "Moduls-Rīga", dibināta 2010.gada jūnijā. 

Daudzdzīvokļu māju kompleksā paredzēts būvēt 2 deviņu stāvu un 2 septiņu stāvu ēkas, kurās kopumā izvietoti 299 dzīvokļi, no tiem 193 vienistabas, 85 divistabu un 21 trīsistabu dzīvokļi. 

Kompleksa teritorijā plānots veikt arī sporta laukuma, bērnu rotaļu laukuma un automašīnu novietnes izbūvi, bruģētu un grantētu celiņu ierīkošanu, atkritumu konteineru nojumes uzstādīšanu, kā arī apzaļumošanas un teritorijas labiekārtošanas darbus. 

Projektēšana tika uzsākta 2012. gada beigās un objekta pirmo kārtu paredzēts nodot 2013. gadā.

Projektētājs ir SIA „Gints un kolēģi”, pasūtītājs - SIA "Rīgas pilsētbūvnieks”, būvniecības darbus veic -pilnsabiedrība "Arčers un Moduls – Rīga”.