2012

SIA “Moduls Rīga” saglabā stabilu apgrozījumu

Būvniecības uzņēmuma 'Moduls Rīga' konsolidētais apgrozījums 2011. gadā sasniedzis 21,4 miljonus latu un tas ir par 54% lielāks nekā 2010. gadā, kas ļauj uzņēmumam nostiprināt stabilu pozīciju Latvijas būvniecības tirgū.

"Moduls-Rīga" mātesuzņēmums pērn strādāja ar 7,7 miljonu latu apgrozījumu, un tas bija par 10% lielāks nekā 2010. gadā, kad mātesuzņēmuma apgrozījums sasniedza septiņus miljonus latu.
Mātesuzņēmuma peļņa 2011. gadā bija 300 374 lati, un tā ir ievērojami lielāka nekā 2010. gadā gūtā 14 156 latu peļņa.

Finanšu pārskatā koncerns ietver mātesuzņēmumu SIA "Moduls-Rīga" un tā meitasuzņēmumu SIA "Velve", kurā "Moduls-Rīga" pieder 87,5%.

2011.gadā grupa veiksmīgi turpina Latvijas Nacionālas bibliotēkas būvniecības projekta īstenošanu elektroinstalāciju un apgaismojuma sadaļās, kā arī veica dažāda rakstura projektēšanas, celtniecības un montāžas darbus citos objektos.

"Moduls-Rīga" koncerna galvenie darbības virzieni ir saistīti ar objektu elektroapgādi un apgaismojumu, ūdensapgādi, kanalizāciju, siltuma apgādi, apkuri, ventilāciju, gaisa kondicionēšanu, vājstrāvām un visu inženiertehnisko sistēmu darbības vadību un kontroli.

Nozīmīgākie objekti pērn bijuši daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku komplekss Valdeķu ielā 58b, Rīgā, lidostas termināļa pirmā stāva rekonstrukcija, Latvijas Bankas ēkas restaurācija un rekonstrukcija, Rīgas Daiļamatniecības pamatskolas inženiertīklu montāža, Mūzikas akadēmijas telpu un iekārtu rekonstruēšana, daudzstāvu kompleksa "Z-Towers" projektēšana, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta centra rekonstrukcija, kultūras pils "Ziemeļblāzma" rekonstrukcija un daudzi citi.
2012. gadā "Moduls-Rīga" plāno saglabāt pārdošanas apjomu, kas ir saistīts ne tikai ar celtniecības industrijas attīstību Latvijā, bet arī ar produkcijas aktīvu piedāvāšanu iespējamiem sabiedrības klientiem.