2009

Moduls Rīga: jāatjauno VEF Rīga leģendārais vārds Eiropas basketbolā

Turpinot nopietnu darbu pie izstrādātā ilgtermiņa attīstības plāna basketbola kluba VEF Rīga stratēģiskais sadarbības partneris uzņēmums SIA "Moduls Rīga" nodrošinās trešdaļu kluba budžeta finansējumu un līdzdalību stratēģiski svarīgu lēmumu pieņemšanā.

SIA "Moduls Rīga", novērtējot līdzšinējo veiksmīgo uzņēmuma un basketbola kluba VEF Rīga sadarbību, arī jaunajā sezonā turpinās atbalstīt klubu. "Moduls Rīga" līdzdarbojas VEF Rīga ilgtermiņa attīstībā ne vien kā ģenerālsponsors, bet kā kluba stratēģiskais partneris.

"Mēs - "Moduls Rīga” un "VEF Rīga" - esam sporta patrioti. Mūsu izvirzītais mērķis - atgūt VEF leģendāro vārdu Eiropas basketbolā. Jebkura projekta attīstībā svarīgas ir investīcijas. VEF Rīga ir milzīgs potenciāls - spēcīgi treneri, labi spēlētāji un dalība perspektīvās līgās. Esmu pārliecināts, ka izvēlētā taktika tuvina mūs mērķim," uzsver "Moduls Rīga" valdes loceklis un kluba "VEF Rīga" valdes priekšsēdētājs Māris Martinsons.

Gatavojoties jaunajai sezonai, VEF Rīga veicis nopietnu sagatavošanās posmu un komandu papildinājuši vairāki nozīmīgi spēlētāji, kas palīdzēs komandai jaunajā izaicinājumā - dalībā VTB līgā. VTB līg a ir starptautisks basketbola turnīrs, kas apvieno Austrumeiropas labākos klubus. Līdz ar VEF Rīga tajā spēlēs arī trīs spēcīgākie Krievijas klubi - CSKA, „Unics” un „Himki” -, Lietuvas Kauņas „Žalgiris" un citi. VEF Rīga ir vienīgais klubs no Latvijas, kas nokļuvis starp Austrumeiropas labākajām komandām.

Lai informētu par VEF Rīga jaunās sezonas plāniem, jaunajiem sadarbības partneriem un citām aktualitātēm, 24.septembrī plkst. 12.00 restorānā KID Vecrīgā, Grēcinieku ielā 8, 2. stāvā tiek rīkota preses konfrence.