2012

SIA „Moduls Rīga” kļūst par boksa turnīra Bigger’s Better superfināla atbalstītāju

Pateicoties SIA „Moduls Rīga” atbalstam, „Arēnā Rīga” notiks pasaulē viens no populārākajiem boksa turnīriem Bigger’s Better superfināls, kurā startēs divi Latvijas pārstāvji – Mairis Briedis un Konstantīns Gluhovs. Arēnā Rīga notiekošo superfinālu 14. decembrī tiesās pasaules labākais boksa tiesnesis no ASV Stīvs Smogers (Steve Smoger).

Bigger’s Better ir populārākais boksa turnīrs vecajā kontinentā, ko lielā mērā nodrošina tā visu posmu tiešraides Eurosport kanālā, tādejādi turnīra posmiem sasniedzot 120 miljonu mājsaimniecību visā pasaulē. Tik augsta līmeņa boksa pasākums Rīgā līdz šim nav noticis.
“Moduls Rīga" valdes loceklis Māris Martinsons: “Priecājos, ka ir izdevies tik nopietnu turnīru kā Bigger’s Better atvest uz Rīgu, tādejādi dodot arī Latvijas publikai iespēju klātienē vērot perspektīvos Latvijas sportistus Mairi Briedi un Konstantīnu Gluhovu. Šis turnīrs ar tā auditoriju visā pasaulē būs lielisks atspēriena punkts abiem bokseriem, lai paceltu savas karjeras jau nākamajā līmenī un, varbūt pavisam drīz redzēsim kādu no viņiem tepat Rīgā vēlreiz jau cīnoties par kādu no čempionu jostām!”.

Sezonas gaitā astoņos posmos tiek noskaidroti uzvarētāji, kuri superfinālā cīnīsies par Bigger’s Better King titulu, kā arī naudas balvu. Šogad, sarūpējot pārsteigumu, superfinālam ir kvalificējušies pat divi latvieši – Mairis Briedis un Konstantīns Gluhovs.

Amerikānis Smogers, kurš boksa cīņas apkalpo jau no 1982. gada, regulāri piedalās pasaulē nozīmīgākās boksa cīņas un līdz šim kā tiesnesis ir bijis ringā vairāk kā 160 pasaules titulu cīņās