2008

Moduls Rīga piedalās Donoru dienā

11.augustā, Rīgas Olimpiskajā sporta centrā par godu VEF 50 jubilejai notika basketbola kluba VEF Rīga sadarbībā ar Valsts Asinsdonoru centru organizētā Donoru diena.
Kopumā tajā piedalījās vairāk nekā 30 cilvēki, tajā skaitā kluba spēlētāji, valdes locekļi, sponsori, līdzjutēji un atbalstītāji. Donoru dienā piedalījās arī iekšlietu ministrs Mareks Segliņš, jo arī Valsts Policijas ir kļuvusi par VEF sadarbības partneri. Asinis ziedoja arī bijušais leģendārās VEF meistarkomandas spēlētājs Igors Miglinieks, kā arī kluba ģenerālsponsora Moduls Rīga vadītājs Māris Martinsons u.c.
BK VEF Rīga ir gandarīts arī par Olimpiskā sporta centra atsaucību Donoru dienas organizēšanā.

VEF Rīga valdes priekšsēdētājs Edgars Jaunups: „Dzimšanas dienas ir jāsvin priecīgi, un mums prieks ir tad kad ir iespēja darīt labus darbus. Tāpēc jau otro gadu kluba jubileju atzīmējam, ziedojot asinis. Tā mēs savā priekā varam dalīties ar citiem, varam palīdzēt citiem. Paldies visiem, kas piedalījās! Ceru, ka mūsu rīcība pamudinās arī pārējos vēlmi palīdzēt, jo nereti donoru skaits Latvijā ir nepietiekams, tāpēc uzskatām, ka šādas aktivitātes ir jāpopularizē. VEF ir tradīcijām bagāts klubs, tāpēc nav šaubu arī par šīs, proti, ikgadējas Donoru dienas dzīvotspēju.”

Pērn, atzīmējot 49.dzimšanas dienu, klubs uzsāka jaunu tradīciju - iesaistījās donoru kustībā. Lai palīdzētu nodrošināt slimnīcām nepieciešamo pieprasījumu un, iespējams, kādam izglābtu dzīvību. Šogad augustā Latvijā leģendārais basketbola klubs VEF svin 50.jubileju.