2008

We are the champions!

No šī gada 4.jūlija līdz 6.jūlijam norisinājās jau otrās SIA „Moduls Rīga” un sadarbības uzņēmumu sporta spēles.

Dažādās disciplīnās savā starpā spēkiem mērojās komandas no SIA „Moduls Rīga”, SIA „Velve”, SIA „Volts 1” un citi SIA „Moduls Rīga” sadarbības partneri.

Tā kā SIA „Moduls Rīga” tika pārstāvēta ar vislielāko dalībnieku skaitu, ar mērķi dot līdzīgas iespējas sacensties visu, tai skaitā skaitliski mazāko komandu pārstāvjiem, tika izveidotas divas SIA „Moduls Rīga” komandas.

Komandu kopvērtējumā par labāko pirātu komandu tika atzīta SIA „Moduls Rīga” I komanda, kas izcīnīja pirmās vietas arī jūras strītbolā un Neptūnu futbolā. Neliels pārsteigums pašiem godalgotajiem bija viņu izcīnītā 2.vieta, jo to ieguva „Apvienotā komanda”, kuras sastāvā bija pārstāvji no vairākiem nelielajiem uzņēmumiem. Trešo vietu komandu kopvērtējumā ieguva Moduls II komanda, ar Būvniecības – montāžas departamenta direktoru Vitāliju Hrapovu komandas priekšgalā, spīdoši uzvarot pirātu volejbolā un jautrajā stafetē.

Individuālajos sporta veidos lieliskus panākumus demonstrēja SIA „Moduls Rīga” valdes priekšsēdētājs Harijs Seratinskis, nakts zolītes turnīrā iegūstot 1.vietu.

Pirātu labirintā visveiklākie izrādījās SIA „Moduls Interjers” dalībnieki, bet SIA „Velve” komanda bija otrie un SIA „Volts 1” trešie labākie spraigajā jūras strītbolā.

Sīvās cīņās ar spilveniem par labāko komandas kapteini, balvā iegūstot īstu kapteiņa cepuri, izrādījās Moduls I komandas vadītājs Juris Ģiedris.

Pateicamies visiem mūsu sadarbības partneriem par aktīvu piedalīšanos un apsveicam uzvarētājus!