2008

Attīstās starptautiskā lidosta „Rīga”

Jau ilgāku laiku SIA „Moduls Rīga” sadarbībā ar SIA „PBLC” veica dažāda rakstura darbus starptautiskajā lidostā „Rīga”.

2007.gada beigās uzņēmums strādāja pie lidostas tranzīta pasažieru gaiteņa izbūves Ziemeļu terminālā, jo lidosta paplašināja ielidošanas sektoru un uzlaboja tranzīta pasažieru plūsmu ne - Šengenas līguma valstu pasažieriem.

Kopš 2008.gada augusta notiek darbi pie lidostas „Rīga” T5 izeju B8 un B9 izbūves, kas ir būtisks priekšnoteikums lidostas straujai attīstībai.

Mūsu uzņēmums lidostā veic elektroapgādes un vispārceltnieciskos darbus, kā piemēram, tiks uzstādīta moderna ugunsdzēsības un apsardzes signalizācija, ēkas vadības sistēma, videonovērošanas sistēma, ierīkoti mūsdienīgi un lidostas vajadzībām pilnībā atbilstoši datoru, telefonu, FIDS un reklāmas montāžas tīkli utml.

Mainoties tūkstošgadēm, starptautiskā lidosta "Rīga" piedzīvojusi visstraujāko attīstību. Tagad tā ir lielākais starptautiskais gaisa transporta mezgls Baltijā, kas turpina pilnveidoties. 2008.gada 17. oktobrī, starptautiskajā lidostā „Rīga” svinīgi atklāja skrejceļu, kas bez ierobežojumiem var uzņemt jebkura tipa gaisa kuģus. Tas ir viens no svarīgākajiem priekšnoteikumiem, lai starptautiskā lidosta „Rīga” kļūtu par nozīmīgu Ziemeļeiropas aviosatiksmes tranzīta mezglu.a