2010

Moduls Rīga atbalsta privātās publiskās partnerības bērnudārza Mārupē

Mārupē, Gaujas ielā 41 uzsākta jaunas pirmsskolas izglītības iestādes būvniecība. Bērnudārzā paredzētas vietas 250 pirmskolas vecuma bērniem un tiks izveidotas vairāk kā 40 jaunas darba vietas.

Bērnudārza celtniecība Mārupē notiek publiskās un privātās partnerības projekta ietvaros, kas uzskatāms par PPP pilotprojektu Latvijā.

Objekta būvniecību privātās publiskās partnerības projekta ietvaros veic pilnsabiedrība "Acana", kurā apvienojušies celtniecības uzņēmumi SIA „Arčers” un SIA „Abora”, kā arī apsaimniekošanas uzņēmumi SIA „Cleanhouse” un SIA „Namu apsaimniekošana”.

SIA „Moduls Rīga” kā apakšuzņēmējs bērnudārza celtniecības ietvaros veic sekojošus darbus:
ūdensvadu, kanalizācijas un ventilācijas sistēmu izbūvi, automātiskās ugunsdzēsības signalizācijas, apsardzes signalizācijas un ugunsgrēka izziņošanas sistēmas izbūvi, telefonu un datortīklu tīklu izbūvi, kā arī elektromontāžas darbus.

Bērnudārza ēkā būs apmācībai, atpūtai un rotaļām paredzētas telpas dažādām bērnu vecumu grupām, kā arī sarīkojumu zāle 130 m², ēdamzāle 180 m², sporta zāle 130 m², guļamtelpas, virtuve u.c. telpas. Ēkas kopējā platība ir 3471,6 m². Bērnudārza kompleksā būs arī 1284,5 m² liels rotaļlaukums un vairāk nekā 4000 m² apzaļumotas teritorijas.
Darbus plānots pabeigt 2010. gada pavasarī.