2008

„Moduls Rīga” atbalsta grāmatas izdošanu

Latvijas basketbola klubs "VEF Rīga", šogad atzīmējot savu 50 gadu jubileju, izdeva grāmatu "VEFIŅŠ 50 gadu 50 stāstos". Grāmatas izdošanu atbalstīja arī SIA „Moduls Rīga” kā kluba ģenerālsponsors.

Izdevuma autori ir Latvijas basketbola apskatnieki - vairāku grāmatu par basketbolu autors, laikraksta "Diena" žurnālists Guntis Keisels un daudzu ar sportu saistītu izdevumu autors, žurnālists Ivars Ošiņš, kā arī bijušais "vefietis", izdevniecības "Jumava" prezidents Juris Visockis.

"Bija laiks, kad tieši "VEF" atgādināja par Latvijas vīriešu basketbola spēku. "Vefieši" bija PSRS izlases līderi, izcīnīja pasaules un Eiropas čempionu titulus un zeltu olimpiskajās spēlēs, bet vēlāk godam pārstāvēja zem sarkanbaltsarkanā karoga spēlējošo valstsvienību. Ir daudz argumentu, kas apliecina "VEF" īpašo vietu Latvijas basketbolā, tāpēc, atzīmējot kluba 50.jubileju, vēlamies atgādināt un uzsvērt tā vēsturi un ieguldījumu Latvijas groza bumbas attīstībā, izdodot grāmatu. Tajā būs apkopoti visi leģendārās meistarkomandas būtiskākie notikumi, sasniegumi un personības," skaidroja kluba valdes priekšsēdētājs Edgars Jaunups.

Šis klubs ir izaudzinājis basketbolistus, ar kuriem lepojas visa Latvija un kuru sasniegumus zina pasaule. 1992.gada maijā rūpnīcas vadība pieņēma lēmumu par meistarkomandas likvidēšanu, savukārt 2007.gada maijā leģendārais VEF tika atjaunots. Tā ģenerālsponsors kopš kluba atjaunošanas brīža ir SIA „Moduls Rīga”.