2010

„VEF Rīga” nostiprina centra pozīciju

Šī gada 12. martā basketbola klubs „VEF Rīga” līdz sezonas beigām ir parakstījis līgumu ar Jaunzēlandes izlases centra spēlētāju Kreigu Bredšovu (Craig Bradshaw).

Līdz ar to „VEF” ir pastiprinājis komandas spēli zem groziem, kas īpaši aktuāli kļuva arī „VEF” spēlētāja Ivana Ņeļubova veselības stāvokļa, proti, nopietno muguras sāpju dēļ. Bredšovs ir fiziski spēcīgs basketbolists, labs spēlētājs aizsardzībā, cīņā par atlēkušajām bumbām.

SIA Moduls Rīga valdes loceklis un „VEF Rīga” valdes priekšsēdētājs un Māris Martinsons: „Basketbola kluba „VEF Rīga” koncepcija paredz par saprātīgu budžetu izveidot labu komandu, galveno uzsvaru liekot uz jauno spēlētāju meistarības progresu. Šis ir vēl viens nopietns lēmums, kas komandu tuvina izvirzītajiem mērķiem – izcīnīt Latvijas čempiona titulu un iekļūt Baltijas līgas Četru finālā.”

Līdz šim jaunzēlandietis spēlēja Austrālijas „Gold Coast Blaze”. Tāpat Bredšovs ir piedalījies Atēnu Olimpiskajās spēlēs 2004.gadā, bet 2006.gadā Jaunzēlandes valstsvienības sastāvā spēlējis Pasaules čempionātā. 2007.gadā Bredšovs apmeklējis NBA pirmsdrafta nometni.

2007.gada vasarā K.Bredšovs ir viesojies arī Latvijā, kur, piedaloties starptautiskā turnīrā, aizvadījis spēli pret mūsu valstsvienību.