2009

Moduls Rīga darbinieki brīvprātīgi ziedo asinis Donoru dienā

Brīvprātīgi asiņu ziedošana jau ir kļuvis par vefiešu un Moduls Rīga sadarbības tradīciju, kas iedibināta kluba atjaunošanas pirmajā sezonā.

Arī šogad, 21. decembrī, ba sketbola klubs „VEF Rīga” un Moduls Rīga, sadarbībā ar biedrību „Streetbasket” jau trešo reizi aicināja piedalīties Valsts asinsdonoru centra (VADC) rīkotajā Donoru dienā.

Visi, kas ziedoja asinis, pateicībā par atsaucību un padarīto labo darbu, saņēma ielūgumus uz 22. decembra Rīgas „VEF” Baltijas Basketbola līgas Elites grupas spēli pret basketbola klubu „Valmiera”.

„Jau trešo gadu piedalāmies Donoru dienā tāpēc, ka ziedot asinis uzskatām par veselu cilvēku atbildību. Būsim priecīgi, ja ar savu rīcību kļūt par asins donoriem pamudināsim arī līdzcilvēkus - v arbūt tieši ar Jūs palīdzību tiks izglābta kāda dzīvība ”, uz labajiem darbiem mudina Moduls Rīga valdes loceklis un basketbola kluba „VEF Rīga” valdes priekšsēdētājs Maris Martinsons.

Šogad, lai palīdzētu nodrošināt slimnīcām nepieciešamo pieprasījumu un, iespējams, kādam izglābtu dzīvību, aicinājumam ziedot asinis atsaukusies arī biedrība „Streetbasket” un Latvijas Universitātes sporta dzīves organizatori un pārstāvji.