2011

SIA „Moduls Rīga” komanda piedalījās Nordea Rīgas maratonā

Maratons Rīgas pilsētā notiek kopš 1991. gada. Šogad , 22. maijā, maratonā piedalījās vairāk kā 16 000 dalībnieku no 45 valstīm. Visvairāk dalībnieku bija pieteikušies piecu kilometru mini maratona distancei – tajā skrēja 10 465 cilvēku.

SIA „Moduls Rīga” Nordea Rīgas maratonā pirmo reizi pieteicās 2009. gadā ar komandu astoņu cilvēku sastāvā, tai skaitā uzņēmuma darbinieki un to ģimenes locekļi. Lai gan kompānijas galvenie darbības virzieni ir saistīti ar inženiertehniskajām komunikācijām, komandas lielāko daļu veido sievietes, uzrādot labākos rezultātus.

Šo tradīciju, piedalīties kopā ar ģimenēm, uzņēmums turpināja arī 2010. gadā, kad komandā bija 18 dalībnieki, turklāt šogad komandā bija 29 dalībnieki, turklāt vecākajai kundzei ir 64 gadi, bet jaunākajam dalībniekam - 2 gadi. Šogad „Moduls Rīga” pārstāvji pārbaudīja spēkus arī garākās distancēs - divi dalībnieki startēja 10 km distancē un divi – pusmaratona skrējienā.

Vislabāko rezultātu sasniedza Aija Apsīte, kas finišēja 10km distancē ar rezultātu 00:51.
Bijuši arī nelieli kuriozi, kad par piedalīšanos maratonā pagājušajā gadā slēgtas pat derības, bet vienmēr uzvarējis sportiskais gars!

Mēs kā uzņēmums esam lieli sporta atbalstītāji. Tāpēc esam divtik gandarīti, ka mūsu uzņēmumā veidojas jaunā sportiskā paaudze!

Uz tikšanos nākamajā gadā Nordea Rīga maratonā!