2019

Moduls Engineering apgrozījums 2018. gadā pieaug par 65%

Moduls Engineering pagājušā gada apgrozījums sasniedza 16’310’178 EUR, kas salīdzinājumā ar 2017. gadu ir pieaudzis par 65%. Arī peļņas apjoms ir pieaudzis par vairāk nekā 30%, veidojot 1’298’838 EUR. Savukārt nodokļos uzņēmums valsts budžetā ir veicis iemaksas vairāk nekā 1.5 milj EUR apmērā.

Šādus rezultātus uzņēmums ir sasniedzis realizējot vairākus apjomīgus projektus, starp kuriem ir Rīgas Tehniskās universitātē inženierzinātņu un video tehnoloģiju centra mācību korpusa pārbūve, Tukuma tiesas administratīvās ēkas pārbūve, Rīgas Franču liceja vēsturiskās ēkas rekonstrukcija, Mežaparka Lielās estrādes pārbūve, kurā Moduls Engineering veica automātikas, iekšējo elektrotīklu, apgaismojuma, vājstrāvas – drošības sistēmu, apkures, ventilācijas un dzesēšanas sistēmu izbūvi.

“Pagājušā gada rezultāti apliecina, ka esam veikuši pareizus lēmumus gan attiecībā uz uzņēmuma strukturālajām izmaiņām, gan arī attīstot uzņēmuma specializāciju inženiertehnisko sistēmu – ventilācijas, gaisa kondicionēšanas, ūdensapgādes tīkli, kā arī elektroapgādes un vājstrāvas tīklu jomā,” Jevgēņijs Savčuks Moduls Engineering valdes loceklis.

Moduls Engineering savu darbību fokusē uz elektrotehnisko un inženiertehnisko sistēmu projektēšanu, izbūvi un servisa nodrošināšanu. 2019. gadā turpinās uzņēmuma mērķtiecīga virzība definētajos segmentos, piedaloties gan privātā sektora konkursos, gan publiskā sektora iepirkumos.

Moduls Engineering ietilpst AS “MN Holding” uzņēmumu grupā un 2019. gads ir uzņēmuma 25. darbības gads, kuru laikā no apgaismes ķermeņu tirdzniecības kompānijas uzņēmums ir izaudzis par vienu no vadošajiem būvniecības nozares uzņēmumiem inženiertehnisko un elektrotehnisko tīklu segmentā.