2019

Uzsākts Gaiļezera slimnīcas 1. korpusa atjaunošanas projekts

  • Text Hover
SIA “Moduls Engineering” uzsācis Rīgas Austrumu klīniskās universitātes “Gaiļezera” stacionāra 1. korpusa inženiertīklu atjaunošanas darbus, lai slimnīcā nodrošinātu mūsdienu ārstniecības iestādei atbilstošu vidi.

Stacionāra ārstniecības nodaļas telpās šie būs vērienīgākie remontdarbi pēdējo 40 gadu laikā, kopš 1979. gadā “Gaiļezera” slimnīcu nodeva ekspluatācijā.

Projekta ietvaros “Moduls Engineering” veiks vājstrāvas tīklu projektēšanu un izbūvi, kas ietver medicīnas personāla izsaukuma sistēmu, ugunsgrēka atklāšanas un izziņošanas sistēmu, centrālo balss izziņošanas sistēmu trauksmes gadījumiem izbūvi, kā arī projektēs un izbūvēs mūsdienīgas apsardzes, piekļuves kontroles un videonovērošanas sistēmas. Inženierkomunikāciju darbus paredzēts veikt līdz 2020. gada februārim. Mūsdienīgo un kvalitatīvo medicīnas pakalpojumu nodrošināšanai stacionāra telpās tiks izbūvēta medicīnas personāla izsaukumu sistēma un datoru-telefonu tīkls.

“Šī projekta lielākais izaicinājums ir veikt darbus slimnīcas ēkā, kur turpina sniegt medicīnas pakalpojumus. Bet ļoti ceram, ka visus stiprinās doma par modernām telpām pēc remontdarbu noslēguma. Telpas būs aprīkotas ar mūsdienu medicīnai atbilstošām iekārtām un tehnoloģiskiem risinājumiem, kas medicīnas personālam ļaus efektivizēt ikdienas pienākumu veikšanu. Viens no risinājumiem būs stacionāra telpās izbūvēta mūsdienīga personāla izsaukumu sistēmu, kas personālam ļaus operatīvi reaģēt un sniegt nepieciešamo palīdzību,” Jevgeņijs Savčuks, Moduls Engineering valdes loceklis.

Projekta laikā veiks atjaunošanas darbus 11’000 kvadrātmetru platībā. Gaiļezera slimnīcas 1. korpusa atjaunošanas projektā notiks vērienīgi atjaunošanas darbi ārstniecības nodaļās, tostarp iebūvēs iekārtas un uzstādīs mūsdienīgas tehnoloģijas, nomainīs mēbeles un veikts telpu labiekārtošanas darbus, turklāt ārstniecības nodaļās, bēniņos un pagrabstāvā veiks novecojošo inženierkomunikāciju tīklu nomaiņu.

Fotogrāfjija: LETA, Edijs Pālens