2019

Yamaha uzaicina savai komandai pievienoties “MX Moduls” sportistu Mairi Pumpuru

  • Text Hover
Yamaha komanda “MJC Yamaha EMX 125” ir izvēlējusies par savu braucēju 16 gadus veco motokrosa kluba “MX Moduls” sportistu Mairi Pumpuru.

“Šo pasaules līmeņa panākumu jaunais sportists ir izcīnījis ar savu mērķtiecību un neatlaidīgo darbu. “Moduls Engineering MX Moduls motokrosa klubu atbalsta no pašiem kluba pirmsākumiem , jo esam pārliecināti, ka Latvijas jaunajiem sportistiem ir jādod iespēja cīnīties par uzvarām pasaules līmenī. Kļūt par pasaulē atzītas motokrosa komandas braucēju ir viens no augstākajiem novērtējumiem un iespēja sportistam veidot savu profesionālo karjeru. Novēlam Mairim arvien jaunas uzvaras un noteikti saglabāt savu cīņas garu,” Vitālijs Hrapovs, Moduls Engineering tehniskais direktors.

Yamaha Europe ir izziņojusi jauno motokrosistu vārdus, kuri tiek uzņemti dažādās Yamaha oficiālajās komandās. Šobrīd MX Moduls pārstāvjiem notiek sarunu procedūra, lai panāktu abpusēji izdevīgu vienošanos un tuvāko nedēļu laikā noslēgtu līgumu. Motokrosa kluba “MX Moduls” mērķis ir attīstīt savu sportistu konkurētspēju, lai varētu cīnīties par uzvarām Eiropas un pasaules līmeņa sacensībās. Sportistu uzaicinājums pievienoties oficiālajā komandā ir apliecinājums MX Moduls veiksmīgai darbībai.