2019

Moduls Engineering dalība “RTU Karjeras dienas 2019”

  • Text Hover
  • Text Hover
  • Text Hover
  • Text Hover
  • Text Hover
Moduls Engineering dalība “RTU Karjeras dienas 2019” – iespēja jauniešiem pievienoties uzņēmuma komandai!

Ikgadējā Rīgas Tehniskās universitātes pasākumā - “RTU Karjeras dienas”, Moduls Engineering iepazīstinās studentus ar prakses un darba iespējām uzņēmumā.

“Uzņēmumā regulāri ir prakses un darba iespējas dažādās specialitātēs, uz ko aicināsim studentus pieteikties arī šī gada RTU Karjeras dienās. Šobrīd aktuālās pozīcijas ir vājstrāvas montieris, elektromontieris, inženierkomunikāciju montētājs, būvdarbu vadītāja palīgs, projektēšanas inženiera palīgs, kā arī vairākas pozīcijas birojā. Jaunie speciālisti varēs strādāt dinamiskā un mūsdienīgā vidē, kopā ari pieredzējušiem nozares speciālistiem, kā arī turpināt savu profesionālo izaugsmi piedaloties nozares semināros, izstādēs un konferencēs. Vienmēr esam atsaucīgi un atvērti jaunajiem speciālistiem”, Jevgeņijs Savčuks, Moduls Engineering valdes loceklis. 

“RTU Karjeras dienas 2019” Moduls Engineering stendā, studenti piedaloties aptaujā varēs iegūt ikdienā noderīgas uzņēmuma balvas, uzzināt par aktuālajām prakses un darba iespējām, kā arī satikties ar uzņēmuma darbiniekiem, lai klātienē aprunāties par interesējošajiem jautājumiem.

2019. gads ir Moduls Engineering 25. darbības gads, kuru laikā uzņēmums ir kļuvis par nozares līderi elektrotehnisko un inženiertehnisko tīklu projektēšanās, ierīkošanā un servisa apkalpošanā.