2019

HK Mogo izcīna Latvijas čempiona titulu

  • Text Hover
  • Text Hover
  • Text Hover
  • Text Hover
SIA “Moduls Engineering” atbalstītais HK Mogo ar uzvaru Optibet hokeja līgā izcīna kluba vēsturē otro Latvijas čempiona titulu. Finālsērijas spēles notika ar jau regulāro konkurentu cīņā par čempiona titulu HK Kurbads.

Savu pirmo Latvijas čempionu titulu HK Mogo izcīnīja 2014. /15. gada sezonā, finālā arī ar 4-2 uzvarot HK Kurbads. Moduls Engineering HK Mogo atbalsta kopš kluba dibināšanas dienas un šajos piecos gados klubs ir attīstījies par vadošo Latvijas hokeja līgas komandu.

“HK Mogo sportistu azarts un neatlaidīgā cīņa par čempionu titulu var būt par motivāciju ikvienam no mums. Hokejistu spēle pierāda, ka ar neatlaidīgu darbu un komandas spēku uzvaras ir sasniedzamas. Abu hokeja klubu cīņas finālā jau ir kļuvusi par Latvijas hokeja klasiku un ceram uz tik pat jaudīgām spēlēm arī nākamajā sezonā,” Jevgēņijs Savčuks, Moduls Engineering valdes loceklis. 

Moduls Engineering 2014. gadā, atzīmējot uzņēmuma dibināšanas 20. gadadienu, izveidoja Korporatīvās sociālās atbildības programmu, kuras ietvaros līdzdarbojas sporta, kultūras un labdarības projektos.