2019

Šogad Pasaules kausa posmā jāšanas sportā Latvijas sportistiem izcili rezultāti

  • Text Hover
  • Text Hover
  • Text Hover
  • Text Hover
Šogad Pasaules kausa posmā jāšanas sportā Latvijas sportisti sasniedza izcilus rezultātus. Sacensības noslēdzās ar galveno maršrutu - “Grand Prix”, kurā uzvaru izcīnīja Latvijas sportists Kristaps Neretnieks ar zirgu Moon Ray, savukārt pārējās sacensības dienās Sabīne Siliņa, Andis Vārna un Anna Arhipova ieguva godalgotas vietas vairākos maršrutos.

“Apsveicam mūsu sportistus ar izcilajiem rezultātiem, kas arī mums sniedz gandarījumu un pārliecību turpināt Moduls Engineering ilggadējo sadarbību ar Latvijas Jātnieku federāciju. Novēlām mūsu sportistiem arvien jaunas uzvaras un tagad jau gaidīsim Kristapa Neretnieka startus vasaras olimpiskajās spēlē Tokijā 2020. gadā,” Jevgēņijs Savčuks, Moduls Engineering valdes loceklis.

PK Centrāleiropas zonas Rīgas posma sacensības notiek 12 maršrutos. Galvenais no tiem – Grand Prix Rīga – dod ieskaites punktus PK izcīņas kopvērtējumā Centrāleiropas zonā, kā arī punktus kvalifikācijai Tokijas olimpiskajām spēlēm 2020. gadā un Starptautiskās Jātnieku federācijas Longines reitingā.

Rīgas posma sacīkstēs šogad kopā startēja vairāk nekā 100 jātnieku ar gandrīz 180 zirgiem no Polijas, Somijas, Beļģijas, Rumānijas, Ungārijas, Saūda Arābijas, Krievijas, Lietuvas, Igaunijas un Latvijas. Tas ir līdz šim lielākais dalībnieku skaits turnīra vēsturē. “Grand Prix” maršrutā ar 140/160 cm augstiem šķēršļiem startēja 33 sportiskie pāri, no kuriem tikai četri pamat-distanci veica bez soda punktiem.